databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Den Haag

264 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Den Haag

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Den Haag

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 264 koopwoningen in Den Haag. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Den Haag is € 472.000 (€ 4.932/m²). Een woning van circa 203 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Den Haag

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Wingerd 115 Bosweide 173 7 A € 979.000 € 5.659
Archimedesstraat 38 Sweelinckplein e.o. 219 9 D € 950.000 € 4.338
Tollensstraat 101 Zeeheldenkwartier 135 4 A € 945.000 € 7.000
Obrechtstraat 173 Sweelinckplein e.o. 155 5 A € 925.000 € 5.968
Statenlaan 103 Statenkwartier 166 5 D € 925.000 € 5.572
Oostergosingel 17 Hoge Veld 194 5 A € 900.000 € 4.639
Houtrustweg 419 Vissershaven 110 3 A++ € 895.000 € 8.136
J.J. Slauerhoffplantsoen 9 Erasmus Veld 204 5 A € 895.000 € 4.387
Obrechtstraat 118 Sweelinckplein e.o. 133 5 C € 895.000 € 6.729
Ananasstraat 138 Vruchtenbuurt 150 8 C € 895.000 € 5.967
Wassenaarseweg 179 Uilennest 194 7 D € 895.000 € 4.613
Sportlaan 53 Vogelwijk 155 6 B € 885.000 € 5.710
Aert van der Goesstraat 25 Statenkwartier 148 5 D € 879.000 € 5.939
Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos 172 5 A € 875.000 € 5.087
Koningin Emmakade 189 Sweelinckplein e.o. 180 5 C € 875.000 € 4.861
Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal 164 6 A+ € 865.000 € 5.274
Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld 177 5 A € 850.000 € 4.802
Bekerstraat 12 De Velden 197 6 A € 850.000 € 4.315
Laan van Meerdervoort 571 Bloemenbuurt-Oost 210 8 C € 850.000 € 4.048
Noordeinde 119 Voorhout 112 4 A € 849.000 € 7.580
Plesmanweg 86 Westbroekpark 121 4 B € 825.000 € 6.818
Van Lumeystraat 66 Geuzenkwartier 120 5 B € 825.000 € 6.875
Prins Hendrikstraat 108 Zeeheldenkwartier 178 7 C € 825.000 € 4.635
Seinpostduin 156 Scheveningen Badplaats 166 6 C € 820.000 € 4.940